הפקת סרטונים שיווקים

העסק שלכם צריך סרטון תדמית שיבליט וימנף את הנוכחות שלכם ברשת החברתית.

סרטון תדמית

סרטונים תדמיתיים לכל מטרה

סרטון תדמית

סרטון תדמית נותן מענה לכל מטרה, בין אם הצגת קורות חיים ויזואלית, שואו-ריל לאמנים, קונספט אישי שאתם מעוניינים לפתח וכל מטרה בפן האישי. סרטוני תדמית מעבירים מסר אישי
להצעת מחיר

סרטוני הדרכה

מקבץ סרטונים להדרכה

סרטוני הדרכה

יצירת מקבץ סרטונים שמטרתם העברת ידע לקבוצת אנשים וקהלים רחבים דרך נכסים דיגיטליים כגון; ערוץ יוטיוב מקצועי, אתר פרטי, אפליקציה או דפים עסקיים בפלטפורמות חברתיות אחרות.
להצעת מחיר

הפקות וידאו לעסקים

הפקת וידאו לבתי עסק

הפקות וידאו לעסקים

הפקות וידאו לעסקים- סרטונים שיווקיים קצרים המעבירים את פעילות העסק בדרך יצירתית, מחוץ לקופסא, לפרסום בפלטפורמות החברתיות והנכסים הדיגיטליים של העסק למטרת מינוף הפעילות שלכם, הרחבת קהלי היעד, והגדלת הטראפיק אל העסק שלכם. כיום עיקר הפעילות העסקית שלנו היא במרחב הדיגיטלי- ווידאו היא דרך נפלאה לייצר עניין נוסף ולקדם את הפעילות שלכם.
להצעת מחיר

הפקת סרטוני תדמית לעסק שלך

מהן התועלות של הפקת סרטוני תדמית לעסק שלך? מה בעצם נדרש בשביל הפקה כזו

עד לפני שנים ספורות, הפקת סרטון התאפשרה בעיקר לארגונים גדולים.

הרשת החברתית והפלטפורמות הדיגילטיות העומדות לרשותנו כיום, פתחו פתח למגוון הדרכים בהם אנו יכולים להביא את עצמנו, הפעילות שלנו והעסק שלנו לתודעת הציבור הרחב.

עולם הפקות הוידאו צבר תאוצה משמעותית ברגע שהפך לנגיש לכל אדם בעולם. בימינו הצלחת עסק נמדדת בעיקר על יכולותיו הדיגיטליות, המרחב האינטרנטי הפך להיות הזירה האמיתית לחשיפה מוצלחת של עסק. כזו שמניבה תוצאות.

על כן, חשוב ביותר ויפה שעה אחת קודם שלכל נותן שירות, עסק עצמאי, חברה או בעלי כישורים יהיה מצע מגוון במרחב הדיגיטלי וזה כולל סרטי תדמית שנותנים מענה ויזואלי. 

בתהליך הפקת סרטון וידאו לעסק שלך, נעבור על כל שלבי ההפקה מגיבוש הרעיון, הכנת התסריט, מערך ההפקה בפועל ופוסט פרודקשן ועד קבלת מוצר מוגמר לפי בקשתך.

רוצים להפיק סרטוני תדמית בעלי ערך מוסף, עם מסר ברור לקהל הקיים שלכם סרטונים קאטצ'יים, כיפיים שימנפו את החשיפה שלכם בין הפלטפורומות השיווקיות העומדות לרשותכם.

יאללה, אין מה לחכות, חבל על הזמן

כמה מהסרטונים האחרונים שלנו