בניית אתר וורדפרס; התכל'ס

אתר הוא הכרטיס ביקור שלנו במרחב הדיגיטלי.
הרושם הראשוני, ואיך תמיד אמרו לנו- אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני!

 

היכולת שלנו למנף את הפעילות העסקית שלנו במרחב הדיגיטלי קשורה בישירין ובעקיפין לטיב הנכסים הדיגיטליים שלנו ובראשם אתר הבית.

מטרתו להציג אותנו ואת מכלול השירותים שלנו; בנראות, תוכן וחווית משתמש חיוביים ומזמינים.

ובדיוק שם אנחנו, באליס סטודיו, שמים את הדגש. בסופו של דבר אתר הוא תעודת הזהות האינטרנטית שלכם וההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. .

למה וורדפרס?

וורדפרס היא מערכת אבסולוטית לבניית אתר, היא בעלת אינספור פונקציות ואלמנטים עיצוביים חדשניים שמתעדכנים כל הזמן. בוורדפרס מתאפשר לנו בניית אתרים רספונסיביים השומרים על העיצוב והשמישות שלהם בין אם הקהל הפוטנציאלי שלכם גולש בלפטופ, טבלט או סמארטפון, וזה בפני עצמו בעל ערך עליון, שכן חלק בלתי נפרד מהשירות היום היא הנגישות לגולש וחוויית המשתמש. לאחר סיום בניית האתר והוצאתו לרשת, אחרי הדרכה פרטנית במערכת הניהול של האתר שהיא ידידותית מאוד למשתמש, יתאפשר לכם, בעלי העסק, לנהל את תכני האתר שלכם בקלות ללא תלות מתמשכת בבונה אתר שלכם.

הצורך בהחלפת אתר כל כמה שנים ספורות, מבחינתכם תהיה נחלת העבר.

איזה סוג אתר אתם צריכים?

בין אם הצורך שלכם הוא באתר תדמית, דפי נחיתה, בלוג, אתר תוכן ושירותים מורכב; לפרטיים, עסק אונליין או חברה, אנחנו ב Alice Studio נשמח לבנות לכם את האתר שמדבר את העשייה שלכם באופן המדויק ביותר ולשביעות רצונכם.

תהליך העבודה שלנו

פגישת היכרות להבנת הצרכים שלך

חשוב לנו להבין את המהות העסק בכדי לבדל את הייחוד שלכם במרחב הדיגיטלי, אחרי הכל- אתר הוא כרטיס הביקור שלכם ומשמש דלת לתחילת התקשרות עם לקוחות פוטנציאליים.

035 - Creative ThinkingCreated with Sketch.

אפיון האתר; החלק הקריאייטיבי

שלב הבא הוא אפיון האתר: השפה, העיצוב והתכנים. מניראות האתר הכללית, הפונקציונליות שלו, התוכן הכתוב, עד הפרטים הקטנים בחווית המשתמש (UI\UX).

בניית אתר וורדפרס רספונסיבי

תהליך הבנייה של האתר בהתאם לצרכי העסק שלכם, כפי שסוכם בפגישת ההיכרות ותהליך אפיון האתר והתאמתו למגוון דרכי הגלישה האפשריות: מחשב, טבלט, סמארטפון.

אופטימיזציית האתר למנועי החיפוש

אחד האלמנטים החשובים ביותר בבניית אתר היא הטמעת מילות מפתח יעילות ונכונות שיאפשרו לגוגל לאנדקס את האתר ביעילות ברמה האורגנית במנועי החיפוש - הטמעה יעילה של מילות מפתח ומחקר שוק- ישפרו את הנראות שלכם במרחב האינטרנטי.

הטייק אוף; חיבור דומיין לשרת אחסון

זהו, האתר מוכן בנוי, מעוצב, "ההריון" נגמר- האתר נולד אל אויר העולם. עכשיו הזמן לתת לו לפרוץ החוצה. בשלב זה נרכוש את חבילת האחסון המתאימה לכם (ודומיין אם אין עוד ברשותכם). והאתר מוכן

הדרכה לשימוש מערכת הניהול

האתר מוכן, הרגע עלה לרשת, עכשיו נשב ביחד להדרכה אחד עם אחד- בה נכיר את מערכת הניהול של וורדפרס שהיא מאוד ידידותית למשתמש בכדי שתוכלו לנהל את האתר שלכם בנוחות וללא תלות.

רוצה להתחדש באתר מ-ה-מ-ם חדש?
לרגל השנה החדשה 15% הנחה על אתר תדמית

ימים
שעות
דקות
שניות

השאירו את הפרטים שלכם בטופס מטה